Ostatnia prosta – i co dalej?

To czas, w którym albo obchodzi nas co się dzieje dookoła, albo czekamy z nadzieją, że coś się zmieni. Pomimo iż być może czujemy, że coś uwolniono, to pod stołem z pewnością coś Ci zabrano, nawet jak dowiesz się o tym za rok czy  tu i teraz jest Twoja zbiorowa odpowiedzialność, no bo przecież być może masz brata, siostrę, syna lub córkę, którym przyjdzie żyć w tym kraju dłużej, nawet jak stwierdzisz, że eutanazja społeczna, czyli godzenie się z zabijaniem siebie np. poprzez trucizny, które przyjmujemy do żołądka, mięśnia lub do głowy.

Psychika to potężne narzędzie, które powinno pracować na naszą rzecz, a obecnie mówi się, że w ponad 90 procentach, słuchamy bardiej opinii innych, telewizji, rządu, ludzi nam znajomych, a którzy nawet nie mają lepszej sytuacji, czyli jek mogą nas uczyć? Zapominamy o tym, że mamy też innych, wspaniałych ludzi dookoła, którzy przykładać się mogą do naszego rozwoju i poprawy relacji z innymi i naturą.

Inwestujemy w nowe rozwiązania w coś co się nazywa życie, które odczuwa w pełni niewiele osób na świecie, a to dlatego, że nauczono nas w szkole, kościele, pracy lub w rodzinie, jak postrzegać życie sprzed 70 lat, wtedy kiedy rozbity naród polski dawał się karmić ochłapami, a kraje tzw. nas wyzwalające, mogły wprowadzać swoje rozwiązania, słownictwo i strukturę, która obecnie karmi ich naszymi ziemiami, przemysłem, technologią oraz supermarketami, ale przede wszystkim uważnością, nakierowaną na te destrukcyjne dla umysłu i emocji sprawy. Zastanawiacie się czym one są?, jakie do destrukcyjne dla życia rzeczy nas zdeklasyfikują? Zacznijmy od tego, że chodzi o 4 najważniejsze kulty, którymi nas związano, kult władzy, kłamstwa, posiadania i śmierci.

Każdy wie, że fałszywe instytucje i organizacje oraz administracja rzekomo publiczna, stosują coraz to bardziej ich politykę, na jednej wielkiej scenie, gdzie aktorzy grają doskonale wyuczone akty i dokładają nam jedynie haos, formalizację i nowe opłaty i obostrzenia.

do tego własne nawozy, programy i kinematografię, a także własne przepisy prawa, które są, no właśnie, ich przepisami, bo Polska oficjalnie od 2002 roku jest zarejestrowania w USA, z adresem w Ministerstwie Finansów. Jeżeli to jeszcze nie daje Ci do myślenia, a prawdopodobnie jest zbyt duże i uciekasz uwagą, to może to być właśnie implant w głowie, który nie pozwala Ci sięgnąć do tej wiedzy, m.in. by polepszyć swoją jakość życia, odwracając i uwalniając od siebie te rzeczy, które Ci służyły. To może nie być łatwe, bo często nie wiemy co nam służy, a co nas powstrzymuje, bo na każdym odcinku drogi nasze cele są inne. Dodatkowo pojawiają się nowe i często dobre dla naszego życia, jeżeli przy tym wcześniej uwalniamy inne, gdzie często w trakcie pozornych strat, obok czeka na nas coś co wskazuje nam nową przestrzeń.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *