język a mowa?

Unia Rdzennych Narodów dąży do odtworzenia mowy pierwotnej dla wszystkich ludów, która bezwzględnie zastąpi martwe języki m.in. angielski, łaciński i mandaryński. Jedyne prawa dotyczące człowieka mają służyć jego wolności, bez względu na region świata, każdy Rdzenny może korzystać ze wszystkich dostępnych w tzw. krajach / tzw. państwach. Każda niekorzystna forma nowelizacji lub zmiany, może być jedynie na korzyść. Brak jest tzw. daty ustanowienia, prawo nie działa wstecz, z prawa skorzystać może jedynie żywa istota. Fikcje i martwe byty są bez praw do praw.

SŁOWO NI-MY

BEZ MOŻLIWOŚCI BY NAZWY LUB SŁOWA MÓWIŁY, GDYŻ OKREŚLAJĄ TYLKO KONCEPCJĘ,
PRZY CZYM TZW. JĘZYKOWANIE TO NIE GWARZENIE, A GWARZENIE, TO JESZCZE NIE MOWA

  1. Słowo an-oni-mowy oznaczać może sposób powrotu do siebie, gdyż pozbycie się uzależnień, jest pozbyciem się mechanizmów myśli i powiązań emocjonalnych, opartych na poczuciach. AN jest przeciwieństwem do NA, czyli zdejmujemy z siebie tzw. fikcyjnych opiekunów systemowych, religijnych, ideologicznych, rodziców, a przejmując odpowiedzialność, mamy dopiero możliwość uwolnić się z klatek.

  2. Nasze uzależnienia są jedynie naszymi tzw. koncepcjami, więc brak jest możliwości, by programy uzależnień były nami, gdyż jedynie starają się dysponować naszym życiem. Jako życie, miłość która jest prawdą, bo każdy jako dziecko także czuł prawdziwie, mamy możliwość zmierzenia się sami z własnymi słabościami, które zbudowane są na tzw. antykoncepcji do tzw. koncepcji (leku do lęku).

  3. Tam gdzie myśleliśmy tylko, bez czucia tego co czynimy, tam my-szliśmy i tam gdzie doszliśmy, odchodzimy by przestać dochodzić do sytuacji, które nas męczą, martwią i blokują. Jesteśmy także dla każdego z nas tym, co pokazuje co przechodzi dany człowiek, by dać sobie także radę i podpowiedź jaka nieuświadomiona zależność jest do usunięcia, by żyło się nam naszym życiem tak, jak czujemy i by móc mieć możliwość zdejmować kolejne warstwy, którymi się odgradzaliśmy od życia, czyli miłości i wolności.

jak zmienili nasz język – tutaj