Komentować i pisać?, a może z czuciem narodu, miłować myślą, mową, czuciem, czynem, Honor i Sława !

Obserwuję komentarze, ale te co wskazują po prostu, „że tak już jest, bo ……”, na jawną krzywdę i zabijanie, to uznaję za istotne powiedzieć Wam po raz setny, że to jest sterowanie umysłem.

Zastanówcie się, jakby tak nie było, pomimo wielu badań i sprawdzania, to prawdziwi mężczyźni już dawno poszyliby i te kabelki przerwali w tych stacjach, media by wyłączyli, a tzw. uzurpatorów i złodziei życia dawno już by w kraju nie było. Ponadto ruszylibyśmy z odzyskiwaniem naszych granic, majątków i dóbr zagarniętych, bo taka jest nasza misja na tym świecie, by sprawiedliwość zatriumfowała.

Nie ma żadnego uzasadnienia 5G, ale ludzi skusił szybszy internet. Wuhan także zaczął się na świecie od 5g, a nie mamy żadnego rządu ani państwa, to żydonaziści, aktorzy i reżyserzy, mordercy i gwałciciele, kontynuacja rzymskich najazdów, zaborów i wojen, a później ustrojów także żydonazistowskich, z Hitlerem – także żydem z tym durnym wąsikiem na czubku swojej dupy.

Nie widzicie tego?, to niczyja wina, ale sterowanie umysłem jest obecnie realne i tylko prawdziwa wola i odwaga może temu sprostać, strajki tu nie pomogą, trzeba zdjąć uzurparotów i marionetki i odrodzić życie. Z kolan wstańcie, wdzięczność, chwała i sława tym ludziom, bo odważnie wyszli i to teraz tyko od nas, zjednoczenia i prawdziwych czynów zależy, gadają tylko gady.

Przykład: Ukraińcom dano wszystko, wszyscy, a Polakom, braciom i siostrom , szczędzi się nawet prawdy, chleba, tlenu i odwagi. A jest nas tak wielu, póki co, bo przecież chcą nas zwodzić, komplikować, wprowadzać i wyprowadzać, a ludzie nie reagują. Tym się zajmuję i wiem co mówię, jest tylko jeden kierunek, prawda i zakaz krzywdzenia ludzi w Polsce, by później mogło to być możliwe także w innych krajach. Jedność, to siła, ponad granicami i podziałami, pierdolić prace, pieniądze, chęć kontrolowania siebie i innych, bo także to Polacy robią zamiast prawdziwości. Zamknąć mecze, seriale, komputery i supermarkety, wypieprzyć korporacje, które zostały sprzedane od złodziei narodu polskiego. Wypieprzyć american dream, sekty religijne, na czele z jedną, dla której śmierć nie ma nic wspólnego z Jezusem, a służyła przez ostatnie milenium do zagarnięcia naszych majątków i kontrolowania naszej rodzimej wrażliwości duchowej, prawdziwej miłości, którą w sercu mamy.

Teraz wiele grup, to takie jakby plemiona, wiele je dzieli, ale kierunek i ideę życia mamy tą samą. Połączmy je, ponad podziałami i granicami, a takie projekty jak www.enklawy.zycia.pl, planeta.zycia.pl, powrót do naszych korzeni www.lachici.pl, a także połączenie się jednym narodem ze sławiańskimi krajami, przy takiej dużej grupie ludzi, nas rdzennych, to będzie małe piwo i pójdzie. Przecież oni chcą kolejne rzeczy wprowadzać, zawsze przed tym informują. Tak działa właśnie szatan, mówi, a później informuje, że przecież informował. Ludzie, skończmy proszę tą halucynę, ja wiem, że nie jest to zależne od wielu z Was, bo umysł programami nasączyli jak jadem, zatruli nas żywnością i obrazami gier, filmów i innych scenariuszy wystraszyli ale chodzi o Wasze i nasze wszystkich życie, naszych dzieci.

Lachy My Mości Panowie, jak przyjeżdżali Indianie niegdyś, to wiedzieli, że każdy z naszych to jak Wódz, taka moc przez nas przebijała. Tego można się nauczyć, należy iść bez agresji, ale pewną ręką i głosem. To mamy we krwi, taką energię, że jak prawda zabrzmi, to się nie pyta, po prostu idzie po swoje i przywraca ludziom ich godność, honor. Z miłością do rodzin, z prawdą do okupantów, z siłą naszych przodków w nas.

Człowiek, jak uświadomi sobie, że ma wartość, po tych wszystkich wiekach niewolnictwa, że mieszka w najbogatszym kraju świata, że mordują mu braci i siostry i śmieją się nam w twarz, sprzedając nasze, wcześniej to ukradłszy. Teraz trują, usypiają i manipulują. Tu nie ma nikogo winy od samego urodzenia, taka jest prawda, że wymienić należy dosłownie wszystko, każda wieża i media, każdy urząd i każda nawet zarejestrowana działalność i paragraf jest kłamstwem i elementem wykorzystania, tu mamy siłę w pozwach, ale po co pozywać, jak to jest tylko garstka nieświadomych psychopatów, bo przecież nimi też sterują. Żydzi to plaga tego świata, bo ich przyszywany bóg to najwyraźniej pasożyt. U nas każdy ma Boga w sobie, bo jest Jego dzieckiem, a matka Ziemia nas wesprze, bo tyle krwi już w tą planetę zostało zanurzonych, że żaden naród takiej wiary nie widział na świecie.

BogaTY, to ten, który ma Boga, wrażliwość i prawdę w sobie. Ten co buduje te stacje, buduje komputery by sterować systemami i krajami, tworzy systemy komunikacji by kraść informacje i analizować, narzuca i kusi bankami, by niewolić pieniądzem, a korporacje i supermarkety wprowadza by zabić lokalną aktywność i kreatywność i zabrać tlen tym co z duszy by od razu potrafili jak przodkowie być artystami, rzemieślnikami i prawdziwymi przedsiębiorcami. Ten co ma pieniądze, ale jego biznes śmierdzi lub krzywdzi lub wspiera, nie można nazwać człowiekiem bogatym, ale biedakiem. On może stać się na powrót tym, który wstanie z kolan kultu, któremu służy, bo mamy to w genach R1A1. Bóg, Honor, Ojczyzna, Rodzina, Naród. Wszystko to jest jednia, jedność i jesse, czyli po prostu jesteśmy, bo byliśmy i będziemy i każda anomalia, która sobie życiem grała może odejść. Uwierzmy w to, przecież miłość jest prosta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *